Kołdry


Kołdra cztery pory roku

Kołdra "Cztery Pory Roku" składa się z dwóch kołder: letniej oraz wiosenno-jesiennej. Kołdry połączone są ze sobą napami, tworząc jedną kołdrę z powłoką izolacyjną między nimi. To połączenie daje super ciepłą kołdrę na zimę. Dodatkowym atutem jest specyficzne pikowanie, które zapobiega przemieszczaniu się wypełnienia, a wykończenie białą lamówką, podkreśla jej walory estetyczne.

Kołdra therma

Kołdra "Therma" składa się z dwóch warstw wkładu przedzielonych wigofilem. To rozwiązanie daje bardzo ciepłą kołdrę z warstwą powietrzną termoizolacyjną. Dodatkowym atutem jest specyficzne pikowanie, które zapobiega przemieszczaniu się wypełnienia, a wykończenie białą lamówką, podkreśla jej walory estetyczne.

Kołdra silikon

Kołdra "silikon" jest miękką i ciepłą kołdrą antyalergiczną wykorzystywaną przez cały rok. Składa się z pojedynczej warstwy wkładu otulonej wigofilem. To zestawienie daje to bardzo ciepłą i przepuszczającą powietrze kołdrę Dodatkowym atutem jest specyficzne pikowanie, które zapobiega przemieszczaniu się wypełnienia.

Kołdra poliester

Kołdra "poliester" jest miękką i ciepłą kołdrą antyalergiczną, wykorzystywaną przez cały rok. Składa się z pojedynczej warstwy wkładu otulonej wigofilem. To zestawienie daje to bardzo ciepłą i przepuszczającą powietrze kołdrę. Dodatkowym atutem jest specyficzne pikowanie, które zapobiega przemieszczaniu się wypełnienia.

Copyright © 2010 Gremko. All rights reserved.
Made by stronki.eu5.org