Warning: include(head.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/halczak/ftp/gremko/koldry/02.php on line 2

Warning: include(): Failed opening 'head.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/halczak/ftp/gremko/koldry/02.php on line 2

Kołdra therma


Kołdra "Therma" składa się z dwóch warstw wkładu przedzielonych wigofilem. To rozwiązanie daje bardzo ciepłą kołdrę z warstwą powietrzną termoizolacyjną. Dodatkowym atutem jest specyficzne pikowanie, które zapobiega przemieszczaniu się wypełnienia, a wykończenie białą lamówką, podkreśla jej walory estetyczne.

Wypełnienie


Wypełniona antyalergicznym włóknem poliestrowym silikonowanym. Jest to wypełnienie termiczne, które zapewnia sprężystość i puszystość kołdry. Nie jest podatne na deformacje i zbijanie się włókna. Daje możliwość długotrwałego użytkowania i prania mechanicznego zachowując przy tym swe zalety.


Poszycie


Kołdra wykonana z miękkiej mikrofibry, lub adamaszku poliestrowego. Jest to materiał wysokiej jakości bardzo miły w dotyku. Dodatkowo pod warstwą zewnętrzną zastosowana jest warstwa wigofilu, który zarówno zapewnia powłokę izolacyjną jak i zapobiega przechodzeniu wypełnienia przez materiał.


Copyright © 2010 Gremko. All rights reserved.
Made by stronki.eu5.org