Warning: include(head.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/halczak/ftp/gremko/koldry/03.php on line 2

Warning: include(): Failed opening 'head.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/halczak/ftp/gremko/koldry/03.php on line 2

Kołdra silikon


Kołdra "silikon" jest miękką i ciepłą kołdrą antyalergiczną wykorzystywaną przez cały rok. Składa się z pojedynczej warstwy wkładu otulonej wigofilem. To zestawienie daje to bardzo ciepłą i przepuszczającą powietrze kołdrę Dodatkowym atutem jest specyficzne pikowanie, które zapobiega przemieszczaniu się wypełnienia.

Wypełnienie


Wypełniona antyalergicznym włóknem poliestrowym silikonowanym. Jest to wypełnienie termiczne, które zapewnia sprężystość i puszystość kołdry. Nie jest podatne na deformacje i zbijanie się włókna. Daje możliwość długotrwałego użytkowania i prania mechanicznego zachowując przy tym swe zalety.


Poszycie


Kołdra wykonana z wysokiej jakości policottonu (50% bawełna, 50% poliester).Jest to miękkie i miłe w dotyku poszycie. Jego zaletą jest duża ilość barwnych wzorów do wyboru.


Copyright © 2010 Gremko. All rights reserved.
Made by stronki.eu5.org