Warning: include(head.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/halczak/ftp/gremko/spiwory/01.php on line 2

Warning: include(): Failed opening 'head.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/halczak/ftp/gremko/spiwory/01.php on line 2

Śpiwór 155/200 silikon


Śpiwór "silikon" jest miękkim i ciepłym wyrobem antyalergicznym. Składa się z pojedynczej warstwy wkładu. Jest on bardzo ciepły i łatwo przepuszcza powietrze. Dodatkowym atutem jest specyficzne pikowanie, które zapobiega przemieszczaniu się wypełnienia.

Wypełnienie


Wypełniona antyalergicznym włóknem poliestrowym silikonowanym. Jest to wypełnienie termiczne, które zapewnia sprężystość i puszystość. Nie jest podatne na deformacje i zbijanie się włókna. Daje możliwość długotrwałego użytkowania i prania mechanicznego zachowując przy tym swe zalety.


Poszycie


Śpiwór wykonany z wysokiej jakości policottonu (50% bawełna, 50% poliester) w warstwie wewnętrznej. Warstwa zewnętrzna to tkanina poliestrowa. Jest to miękkie i miłe w dotyku poszycie.


Copyright © 2010 Gremko. All rights reserved.
Made by stronki.eu5.org